WIP - logo


Ochota na teatr
Autor: magdar dnia lipiec 15 2010
Ochockie Lato Teatralne - pod takich hasłem odbywają się spektakle teatralne w Domu Kultury Rakowiec. Na niektóre z nich wstęp jest płatny, na kilka jest za darmo. Z tych, na które nie trzeba kupować biletu, to Mały Chopin w czwartek 22 lipca o godzinie 11, a także Dwa serca - spektakl odbędzie się 29 lipca, także o godz. 11.
Muzyka w Wilanowie
Autor: magdar dnia lipiec 13 2010
Po raz dziesiąty odbywa się Letni Festiwal Pieśni Kompozytorów Polskich w Wilanowie. Koncertów można posłuchać w soboty i niedziele lipca. A w programie m.in. utwory Karola Szymanowskiego, Mieczysława Karłowicza, Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki. Aby posłuchać tych kompozycji, wystarczy kupić bilet wstępu na teren Parku Wilanowskiego. Koncerty odbywają się o godzinie 15.00.
Wypożyczalnia rowerów w Sadybie
Autor: magdar dnia lipiec 12 2010
Chętnie byśmy pojechali na wycieczkę rowerowa, ale nie mamy roweru? To nie jest już problem. W centrum handlowym Sadyba Best Mall przy ulicy Powsińskiej można wypożyczyć rower, a także kijki do uprawiania Nordic Walking. I co ważne, za darmo. Wystarczy mieć ze sobą dokument tożsamości i na tej podstawie dostaniemy rower.
Różewicz na Łowickiej
Autor: magdar dnia lipiec 07 2010
"Wyszedł z domu" to tytuł spektaklu teatralnego, który już 10 lipca będzie można zobaczyć na Łowickiej. Autorem sztuki jest Tadeusz Różewicz. Już w sobotę, o godzinie 19 będzie można zobaczyć przedstawienie, komedię tego znanego autora w Centrum Kultury Łowicka. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.
Tańczyć każdy może
Autor: magdar dnia lipiec 06 2010
Centralny Basen Artystyczny przygotował bardzo ciekawy program na lato. Jednym z jego punktów jest rozruszanie warszawiaków w tańcu. Już za kilka dni, od 10 do 16 lipca odbędzie się Poland Contact Festival. Nazwa, choć obco brzmiąca, oznacza po prostu festiwal tańca. Lecz nie jest to zwykły taniec, a tzw. kontaktowy.
Art Park po raz czwarty!
Autor: magdar dnia lipiec 05 2010
Już po raz czwarty odbędzie się festiwal artystyczny w parku zwanym popularnie Rydza Śmigłego. A tam, przez cały sierpień bogaty kalendarz imprez właściwie dla każdego. I to za darmo!

Warto mieć marzenia
Autor: magdar dnia lipiec 02 2010
Maria Szulc trzy lata temu została emerytką. Wówczas nadarzyła się okazja, by zrealizować swoje największe marzenie. Porozmawialiśmy z nią, jaka droga prowadzi do realizacji tych wielkich celów.


Nordic walking - skandynawskie spacery
Autor: magdar dnia lipiec 02 2010
Obco brzmiąca nazwa tego sportu niektórym nic nie mówi. A jednak, gdy pada kilka słów opisu, co to takiego jest nordic walking większość osób kiwa głową ze zrozumieniem – tak, wiem, chodzi o te spacery z kijkami.
Nawigacja
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum